WUXAL GRANO

Встигніть замовити! Вже у продажу!

 

WUXAL GRANOКОЛИ ПОТРІБЕН КЛАС!

Wuxal Grano – висококонцентроване позакореневе добриво з правильно підібраними пропорціями поживних речовин, що відповідає специфічним вимогам зернових.

Wuxal Grano характеризується  високим вмістом азоту (205 г/л), сірки (343 г/л) та магнію (27,1 г/л), а також до його складу входять такі ключові мікроелементи для зернових культур як мідь (4,1 г/л), марганець (4,1 г/л) та цинк (13,7 г/л). Мікроелементи є повністю хелатованими ЕДТА для кращого засвоєння всіма частинами рослин та можливістю комбінованого використання з пестицидами. Правильний склад поживних речовин, крім синергетичного ефекту, покращує якість врожаю.

Компанія «Агрозахист Донбас» рекомендує застосування Wuxal Grano впродовж вегетації зернових культур.

Застосування Wuxal Grano в період кущення – початку виходу в трубку в нормі (1 – 2 л/га), особливо в поєднанні з Wuxal Bio Vita (0,5 – 1,0 л/га), забезпечує рослину ключовими макро- та мікроелементами в період активного росту рослин, а тому покращує швидкість фотосинтезу, особливо в стресових умовах, що супроводжується більш високим вмістом хлорофілу (листя зеленого кольору), а, як наслідок, забезпечує відмінний старт рослин навесні.

Застосування Wuxal Grano по прапорцевому листку в нормі (1 – 2 л/га) завдяки стимуляції його азотом, сіркою, магнієм та мікроелементами в першу чергу подовжує його функціонування,           а також сильно впливає на вміст білка в зернівках та врожайності зерна. Стимуляція фотосинтезу в умовах стресу призводить до збільшення виробництва асимілянтів, що зазвичай також покращує засвоєння поживних речовин кореневою системою.

Застосування Wuxal Grano по колосу спрямоване на поліпшення класності зерна завдяки збільшення вмісту протеїну та клейковини. Забезпечується цей процес завдяки високому вмісту азоту та сірки.

Застосування Wuxal Grano в різних ґрунтово-кліматичних зонах впродовж 2019 року забезпечило прибавку врожаю на рівні 6 – 14 % та отримання врожаю відмінної якості. Більш детально з результатами досліджень Ви можете ознайомитись за посиланням: www.unifer.de у розділі «Результати досліджень». З приводу закупок та більш детальних консультацій звертайтесь до регіональних менеджерів ТОВ «Агрозахист Донбас».

Comments are closed.

Iнші культури