Wuxal Grano – європейський бестселер відтепер в Україні.

Wuxal Grano – європейський бестселер відтепер в Україні.

За статистичними даними посівні площі під пшеницею озимою в 2019 році становлять близько 6,5 млн га. За прогнозами аналітиків до 2020 року це дасть змогу наростити обсяги виробництва зерна до 31,5 млн. тонн. Крім зростання посівних площ важливим завданням для сільськогосподарських товаровиробників є зростання врожайності та підвищення якості зерна цієї культури. Втім, досягати таких завдань з року в рік стає все важче, що в першу чергу зумовлено великою кількістю несприятливих погодних факторів, а саме: мала та нерівномірна кількість опадів, висока температура навколишнього середовища, заморозки, тощо. Саме тому зростає зацікавленість товаровиробників у застосуванні продуктів листкового живлення, антристрессантів, які дозволяють рослині навіть за несприятливих умов проявити свою максимальну продуктивність.

Wuxal Grano – це висококонцентрована суспензія зі спеціально підібраним для зернових культур набором макро- і мікроелементів, що з успіхом продається в більшості європейських країн, а в Польщі, Румунії, Угорщині цей продукт займає лідируючі позиції із застосування Вуксалів на зернових культурах. Відтепер завдяки компаніям «Агрозахист Донбас» та Unifer цей продукт доступний і в Україні.

Вуксал Grano характеризується високим вмістом азоту (205 г) та сірки (343 г), а також магнію (27,1 г) , міді (4,1 г), марганцю (4,1 г) та цинку (13,7 г). Саме тому він підвищує ефективність фотосинтезу, особливо в умовах стресу. Фізіологічна активність прапорцевого листка, особливо при стимуляції азотом, сіркою, магнієм та мікроелементами, збільшу  вміст білка в зерні та підвищує урожайність зернових культур. Стимуляція фотосинтезу в умовах стресу також покращує засвоєння елементів живлення кореневою системою. Все це в комплексі і забезпечує збільшення врожайності та покращення якості зернових колосових культур.

Дослідження з вивчення ефективності застосування Wuxal Grano на пшениці озимій сорту Памір проводилось фахівцями ТОВ «Агрозахист Донбас» та ТОВ Unifer у СТОВ «Рапсодія» Липовецького району Вінницької області. Wuxal Grano застосовувався по прапорцевому листку в нормі 2 л/га. Результати цих досліджень представлені у таблиці.

 Врожайність та елементи структури врожаю пшениці озимої залежно від застосування Wuxal Grano

Показники Контроль Wuxal Grano
Кількість колосків, шт./м2 611 617
Маса зерна, г/ м2 581 655
Урожайність, ц/га (на вологість 14%) 57,8 63,5
Прибавка врожаю, ц/га 5,7
                               % 9,9

Результати проведених досліджень засвідчили високу ефективність застосування  Wuxal Grano в нормі 2 л/га на врожайність пшениці озимої, що виражається у зростання врожайності на 5,7 ц/га, або на 9, 9 %.

Comments are closed.

Iнші культури