Terios Vita – лідер в класі

Terios Vita – лідер в класі

Польова схожість насіння озимих зернових залежить від багатьох факторів, зокрема: запасів вологи в ґрунті, забезпеченостімакро- і мікроелементами, щільності, від якої залежить контакт висіяної насінини з ґрунтом, погодних умов, які складаються на період сівби та в наступний за цим період, обробіткуґрунту, тощо. Оскільки сучасні сорти мають високу лабораторну схожість, а ґрунтообробні комплекси гарантують якісний передпосівний обробіток, то при незмінних погодних умовах схожість насіння визначається в основному забезпеченістю поживою.

Передпосівна обробка насіння зернових культур комплексом життєво необхідних мікроелементів та біостимуляторів росту відіграє досить часто саме ключову  роль в життєдіяльності рослин, особливо в початковій стадії їх зростання. Наслідком цього є отримання рівномірних, гарно розвинених та дружніх сходів.

Компанія «Агрозахист Донбас» рекомендує проводити обробку насіння препаратом WuxalTeriosVita. Унікальністю означеного продукту є поєднання природних  фітогормонів (AscophillumNodosum) з комплексом життєво необхідних мікро- і макроелементів.Згідно з поясненнями фахівців виробника (AGLUKON SpezialduengerGmbH&Co. KG) покращення схожості та рівномірності сходів зумовлено в першу чергу стимуляцією проростання кореневої системи. Зокрема, потрібна певна вологість, щоб насіння почали проростати. Коли ця мінімальна вологість присутня навколо насіння, вона також буде присутня в ґрунті під насінням. Після проростання важливо, щоб коріння якомога швидше досягли глибшого шару ґрунту. Тести доводять, що WuxalTeriosVita ще більше ніж аналогічні продуктисприяє збільшенню та зміцненню кореневої системи, ніж продукти  без вмісту екстракту водоростей. Це допомагає рослині швидше досягати вологи в більш глибоких шарах ґрунту і збільшує шанси на виживання. Це головна перевага обробки насіння. Багато тестів показують, що позитивний ефект обробки насіння в порівнянні з необробленим, особливо виражений в умовах малої кількості вологи в ґрунті.

Після отримання сходів іншою важливою складовою отримання врожаю є гарна перезимівля отриманих сходів. Тому в цей період вкрай важливо забезпечити проростки необхідними мікроелементами, що впливають на зимостійкість. 

Важливою особливістюWuxalTeriosVita є підвищений вміст марганцю.Вплив означеного мікроелемента на рослину багатогранний, бо впливає на процеси  проходження фотосинтезу, дихання, синтезу білків, вуглеводів, азотного обміну, тощо, але в цей періодмарганець в першу чергусприяє синтезу та підвищенню вмісту цукрів у листках озимих культур, забезпечуючи вищу морозо- і зимостійкість.


Отже, обробка насіння озимих зернових культур в нормі 1 л/т сприятиме отриманню рівномірних дружних сходів, особливо в умовах нестачі вологи в ґрунті та забезпечуватиме кращу перезимівлю рослин.

Окрім Марганцю WuxalTeriosVitaмістиь у свому складі цинк та мідь. За рахунок стабілізації дихання при зміні температурних умов забезпеченість рослин цинком підвищує жаро-, посухо- та морозостійкість рослин, стійкість до ураження хворобами. Мідь у свою чергу впливає на розвиток і будову клітин рослин, підвищує стійкість до грибкових та бактеріальних хвороба також збільшує посухо- та жаростійкість, зимостійкість рослин.

 

Comments are closed.

Iнші культури