СТАРТУЄМО З ЕКСПЕРТОМ!

СТАРТУЄМО З ЕКСПЕРТОМ!

Рання весна та брак вологи змушують аграріїв квапитися з сівбою соняшника, сої та кукурудзи. Але чи виправданий такий поспіх? Незважаючи на ранню весну, ґрунт все-таки залишається холодним, а це є причиною повільного проростання насіння та збільшення ризику ураження грибковими хворобами. Крім того, за умови такого розвитку погодних подій як цього року, не виключено повернення холодів і надалі. Тому рішення про строки сівби цьогоріч потрібно приймати зважено, враховуючи всі фактори, в тому числі й дефіцит вологи.
Зрозуміло одне. Потрібно сприяти швидкому проростанню насіння та забезпечити ліпший розвиток кореневої системи молодих рослин для більш повного використання наявної вологи. Без БІОСТИМУЛЯТОРУ тут не обійтись.
Компанія «Агрозахист Донбас» може запропонувати Вам провідний біостимулятор виробництва компанії «Адама» – «Експерт Гроу» https://agrozahist-donbas.com.ua/product/ekspert-grou/. Обробка насіння «Експерт Гроу» в нормі 1-2 л/т забезпечує кращий розвиток рослин на старті, що гарантує їхній оптимальний розвиток в подальшому.

Comments are closed.

Iнші культури