SMART CONTACT – НАЙНАДІЙНІШИЙ СПОСІБ ЗАХИСТИТИ ВРОЖАЙ РІПАКУ ВІД ВТРАТ

SMART CONTACT - НАЙНАДІЙНІШИЙ СПОСІБ ЗАХИСТИТИ ВРОЖАЙ РІПАКУ ВІД ВТРАТ

Втрати врожаю насіння ріпаку зумовлені натуральними фізіологічними процесами в рослинах, зокрема мимовільним розкриттям стручків. Лише через цю причину втрачається від 10 до 15 відсотків урожаю ще до початку жнив.

Препарати, що склеюють стручки ріпаку, мають значний вплив на збереження врожаю. Відомо, що навіть при своєчасному збиранні врожаю, із застосуванням склеювачів можна зберегти до 100 кг з одного гектара, тоді як у разі запізнілого збирання врожаю (хоч на 7 днів), найефективніший продукт (на ринку представлений під назвою Smart Contact) допоміг зберегти аж до 350 кг врожаю з гектара.

Так що ж необхідно зробити фермерам, які прагнуть знизити втрати врожаю ріпаку?
● Вибирати гібриди, що вирізняються низьким мимовільним розкриттям стручків;
● Своєчасно збирати врожай, не чекати максимального зниження вологості;
● Знизити швидкість комбайна і, якщо це можливо, вибрати належний подовжений складальник;
● За два тижні до збирання врожаю для заклеювання стручків ріпаку використовувати «Smart Contact».

Для склеювання стручків ріпаку рекомендується застосовувати 400 мл/га Smart Contact під час перебування рослин ріпаку у фазах ВВСН 81-85, тобто 10-50% насіння ріпаку чорні, стручки гнуться і при згинанні в форму «U» не лопаються, кількість води не менше 200 л / га.
Детальнішу інформацію про продукт Ви можете отримати за посиланням: https://www.nando.lt/ru у розділі «Агропродукти». Щодо закупок та індивідуальних консультацій звертайтесь до регіональних менеджерів ТОВ «Агрозахист Донбас» https://agrozahist-donbas.com.ua

Comments are closed.

Iнші культури