наша команда

Про компанію

Надійність. Стабільність. Успіх.

фффКомпанія «Агрозахист Донбас» – була створена у 1998 році. На сьогодні є однією із провідних компаній з дистрибуції насіння та засобів захисту рослин завдяки плідній співпраці з відомими світовими виробниками.
фффЗ моменту створення діяльність компанії була спрямована на впровадження передових технологій вирощування с/г культур та розвитку довгострокових партнерських відносин безпосередньо з виробниками с/г продукції.
фффЗа плечима у компанії вже більше 20 років наполегливої праці та досвіду на аграрному ринку.
фффСьогодні компанія представлена майже по всій території України, до складу якої входять 21 представництв, центральний офіс в Київській області та 2 дочірні компанії.
фффОсновним принципом компанії є надійність в роботі по забезпеченню господарств матеріально технічними ресурсами та надання кваліфікованої консультативної допомоги стосовно впровадження новітніх технологій. З цією метою проводяться семінари, Дні поля та організовуються навчальні поїздки за кордон.
фффРазом з компаніями-партнерами розробляються гнучкі системи розрахунків та програми кредитування.
ффф«Агрозахист Донбас» є безперечно одним із лідерів на аграрному ринку України.

Наша місія

Надійність. Стабільність. Успіх.

У нас за плечима – 20-річна історія, протягом якої на першому плані завжди була турбота про гарний врожай, прагнення забезпечити наших клієнтів високоякісною продукцією та послугами, а також відданість їх діловим інтересам.

Наша продукція, послуги у сфері агрономії, а також професійний рівень наших співробітників високо оцінені клієнтами по всій Україні.

Для нас наші клієнти завжди на першому місці!
Ми ставимо інтереси наших клієнтів понад усе, оскільки якщо клієнти задоволені та успішні, то ми маємо наснагу до подальшої плідної роботи задля поліпшення якості наших послуг і якомога повнішого задоволення наших споживачів.

Представники компанії «Агрозахист Донбас» в регіонах демонструють прекрасний приклад встановлення взаємовигідних ділових відносин з клієнтами, що тривають роками. Ці відносини втілюються в життя завдяки міцній підтримці агровиробників та селекції, яка постійно вдосконалюється та пристосовується до різних умов.

Завдяки присутності компанії «Агрозахист Донбас»  по всій Україні ми можемо швидко реагувати на потреби місцевих фермерів і сприяти нашим клієнтам у постійному підвищенні їх продуктивності і досягненні довгострокового успіху.

Нашi переваги

Iнші культури