PН POWER – КОНДИЦІОНЕР ВОДИ ВІД NANDO!

PН POWER – КОНДИЦІОНЕР ВОДИ ВІД NANDO!

Ефективність дії засобів захисту рослин великою мірою залежить від якості води. Перш за все це рівень рН та жорсткість води. Більшість виробників пестицидів вказують на обов’язкове використання води рН якої нижче, або дорівнює 7,0. Жорсткість води повинна бути  не вище 342 ррm. В Україні, а особливо у відкритих водоймах, в більшості випадків показник рН вище 7,5, дуже часто значення рН перевищує 8,0, а в окремих випадках навіть 9,0. Завдяки реакції лужного гідролізу такі показники рН призводять до руйнування діючої речовини пестицидів. Тому без зниження цього показника ефективною робота ЗЗР бути не може.

Саме тому, для забезпечення ефективної дії ЗЗР компанія «Агрозахист Донбас» рекомендує використовувати кондиціонер води pH Power від європейського виробника NANDO. РH POWER – це кондиціонер води, що одразу виконує чотири функції:

  1. Cильний підкислювач з кольоровим індикатором. Відповідно кольору розчину можна встановити рН розчину (не потрібен вимірювач рН).
  2. Робочий розчин краще розподіляється та утримується на листковій поверхні.
  3. Зменшує жорсткість води з допомогою активних речовин, які зв’язують іони кальцію і магнію.
  4. Захищає форсунки оприскувача від кальцинування.

ВСТАНОВЛЕННЯ НОРМИ ВИКОРИСТАННЯ:

  1. Візьміть прозоре або біле відро відомого обсягу (наприклад 10 л). Наповніть його водою, яка буде використовуватися для внесення ЗЗР.
  2. Відміряйте певну кількість pH Power (наприклад, 10 мл). Для цього використовуйте шприц або мірний посуд.
  3. Повільно добавляйте pH Power в воду і інтенсивно перемішуйте, щоб продукт рівномірно розподілився по всьому об’єму.
  4. Коли помітите, що колір став апельсиново-помаранчевим, зафіксуйте кількість препарату, що використана.
  5. Кількість використаного розчину перерахуйте на 100 л або 1 т води.

Більш детальну інформацію про продукт Ви можете отримати за посиланням: https://www.nando.lt/ru у розділі «Агропродукти». З приводу закупок та більш детальних консультацій звертайтесь до регіональних менеджерів ТОВ «Агрозахист Донбас».

Comments are closed.

Iнші культури