NANDO – новий бренд на ринку України!

NANDO – новий бренд на ринку України!

ТОВ «Агрозахист Донбас» рада повідомити про початок ексклюзивної співпраці з відомим європейським виробником поверхнево-активних речовин та біопрепаратів компанією NANDO. Це литовська компанія, що працює 14 років на ринках Європейського Союзу. NANDO володіє найбільшим приватним науково-дослідний центром ад’ювантів і мікробіології в країнах Балтії. Продуктами компанії користується понад 10000 фермерів. Наразі асортимент компанії нараховує більше 30 позицій. Частина продуктів уже в Україні і ми починаємо знайомити з найбільш цікавими продуктами.

PERITERRA це неіонна поверхнево-активна речовина, призначена для забезпечення оптимальної дії ґрунтових гербіцидів. Активний компонент: поліефір-поліметилсилоксан-співполімер.

PERITERRA можна змішувати з усіма пестицидами, зареєстрованими в країні, але найбільш рекомендується для використання з ґрунтовими гербіцидами і з пестицидами OД, ЄC формулювань.

Норма застосування PERITERRA з ґрунтовими гербіцидами складає 200 – 250 мл/га, з гербіцидами формуляцій OD I EC 100 – 200 мл/га

Підготовка робочого розчину. Підготувати 3⁄4 робочого розчину з пестицидами або добривами з мікроелементами. PERITERRA і залишок необхідної води вилити в останню чергу, постійно помішуючи. Розчин використати протягом 24 годин з моменту розмішування. Перед підготовкою розчину уважно прочитайте етикетку на пестициди і упевніться, чи немає обмежень до використання добавок.

Ключові переваги:

  • Забезпечує рівномірне зволоження не ідеально вирівняного і сухого ґрунту.
  • Зменшує міграцію ґрунтових гербіцидів вглиб, що зменшує прояви фітотоксичності.
  • При розпилюванні утворюються більші краплі, тому вони менше зносяться вітром в небажані зони, таким чином забезпечують рівномірність покриття.

Більш детальну інформацію про продукти Ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.nando.lt/ru у розділі агропродукти. З приводу закупок та більш детальних консультацій звертайтесь до регіональних менеджерів ТОВ «Агрозахист Донбас».

Comments are closed.

Iнші культури