Центральний офіс

08162, Київська обл.,
Києво-святошинський р-н
Смт Чабани, вул. Машинобудівників, 4В

Телефон: (044) 205 35 45, (050)536-89-49, (093)225-09-59

mainoffice@azd.com.ua

Вінницька область

21007, Вінницька обл.,
м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 4,

Телефон:+38(0432)55-10-71, +38(067)235-92-75

E-mail: O.Nazarenko@azd.com.ua

Керівник: Назаренко Олег Анатолійович

22600, Вінницька обл.,
смт. Оратів, пров. Аграрний, 3,

Керівник:

Максимишин Віктор Олександрович

email: V.Maksymyshyn@azd.com.ua

Телефон: +38(050)425-35-28

Менеджер з продажу:

Мазур Олександр Юрійович

O.Mazur@azd.com.ua

Телефон: +38(050)3672642

Представництво Рівненська, Волинська

Телефон:

+38(067)674-24-96,      +38(067)390-96-55

E-mail: S.Komisarshuk@azd.com.ua

Керівник: КомісарчукСергій Миколайович

Хмельницьке представництво:

32401 Хмельницька обл.,

м. Дунаївці, вул. Могилівська, буд 23

E-mail: H.Korablev@azd.com.ua

H.Korablov@agrozahist-donbas.com.ua

Керівник: Корабльов Геннадій Володимирович

Телефон: (097)335-68-99, (066)925-12-27

Менеджер з продажу:    

Андрій Вікторович  Загородній

(067)969-95-66

A.Zagorodny@azd.com.ua

Менеджер з продажу:    

Гаращук Петро Петрович

(067)800-00-44

S.Garashuk@azd.com.ua

Новопсковське представництво:

92301, Луганська обл., Новопсковський район

смт. Новопсков,

вул. Магістральна, буд 268 “Л”

Керівник: Світличний Володимир Олексійович

Телефон:  +38(050)476-44-84, +38(050)433-34-92

E-mail: Svetlichniy@azd.com.ua

Менеджер з Продажу Сучок Віталій Григорович

V.Suchok@azd.com.ua

0504740390

Менеджер з Продажу Сучок Сергій Віталійович

S.Suchok@azd.com.ua 

0503671183

Донецька область

Покровське представництво:

85302, Донецька обл., м. Покровськ,

вул. Прокоф’єва, 115

Телефон: +38(067)251-39-05, +38(066)-410-27-08, +38(06239)2-02-73

email: Y.Prydvorna@azd.com.ua

Керівник: Тимченко Сергій Петрович

(050) 141 59 47

S.Tymchenko@azd.com.ua

Менеджер: Клімов Олексій Якович

(050) 827 99 46

A.Klimov@azd.com.ua

Контакти

Завжди готові відповісти на всі ваші запитання

Центральний офіс

  • Центральний офіс:
  • 08162 Київська область,с.Чабани,вул.Машинобудівників 4 вТелефон: (044) 205 35 45, (050)536-89-49,  (093)225-09-59mainoffice@azd.com.ua

Iнші культури