Аміно-Ксеріон

Важлива інформація!

Згідно останніх метеопрогнозів в Україну знову повертаються заморозки. Вони можуть мати негативний вплив на більшість сільськогосподарських культур, що уже відновили свою вегетацію. Чим триваліший цей стрес, тим менше врожаю ми отримаємо. З метою подолання даного стресу на пшениці озимій та ріпаку ярому та швидкому відновленню вегетації, ТОВ «Агрозахист Донбас» рекомендує провести обробку посівів комбінацією препаратів Скудеро 6 – 25 – 25 в нормі 1 – 2 л/га та Аміноксеріон в нормі 0,2 – 0,3 кг/га.
Скудеро 6 – 25 – 25 – це рідке комплексне добриво, що містить азот (60 г/л), фосфор (250 г/га), калій (250 г/га) та комплекс мікроелементів. Це дозволить рослині через листок використати ті елементи, що за низьких температур вона не може використати з грунту.
Застосування АМІНО КСЕРІОН™ до та під час стресу забезпечує рослини доступними L-амінокислотами та робить їх більш стійкими до стресу. Такі рослини здатні краще протистояти несприятливим умовам, що позитивно позначається на їх рості, розвитку й продуктивності.
З приводу закупок та більш детальних консультацій звертайтесь до регіональних менеджерів ТОВ «Агрозахист Донбас».

Comments are closed.

Iнші культури