рус укр

ПРО КОМПАНІЮ

 
 
Компанія "Агрозахист Донбас" - яка була створена в 1998 році, на сьогоднішній день одна з провідних компаній з дистрибуції посівного матеріалу та засобів захисту рослин на аграрному ринку України.
 
З моменту створення діяльність компанії була спрямована на впровадження передових технологій вирощування сільськогосподарських культур і розвитку довгострокових партнерських відносин безпосередньо з виробниками сільськогосподарської продукції.
 
Сьогодні компанія Агрозахист Донбас представлена майже по всій території України, до складу якої входять 23 представництва і дві дочірні компанії. Основним принципом компанії є надійність в роботі по забезпеченню господарств матеріально технічними ресурсами (засоби захисту рослин, насіння, добрива) та надання кваліфікованої консультаційної допомоги, з впровадження новітніх технологій. З цією метою проводяться семінари, дні поля і організовуються навчальні поїздки за кордон.
 
Поряд з компаніями-партнерами розробляються гнучкі схеми розрахунків і програми кредитування.
 
Все це стає можливим завдяки плідній співпраці з відомими світовими виробниками такими як «Syngenta», «BASF», «Du Pont», «Pioneer», «Monsanto», «RAGT», «Plant Designs», «Unifer», «Bayer» , «Euralis», «Terra Vita», «Adama», «LG», «Sumi Agro», «Limagrain»
 
 
Агрозахист Донбас є безперечно одним з лідерів на ринку засобів захисту рослин, посівного матеріалу і добрив України.
короткий відео ролик про компанію дивитися
Партнеры
Монсанто Syngenta Байер Дюпон Евралис Рейлин Хеминова Пионер Нуфарм Басф Сады Украины Щелково Агрохим Unifer Терра Вита Саммит-Агро Ragt seed Adama Chemtura Arystalifescience Мейсадор LG Human Tech Август Мапон